|| Aboat my Affs <3 ||

30. května 2008 v 13:38 | foOll_s <3

Vítejte.

Tento článek píšu jenom proto, aby si moje Aff nedělali klamný závěry o tom, že jsme Affs. Taky ho dopotučuji těm, kteří chtějí spřátelit. Tak abychom se k něčemu dostali...
Neberte to příliš vážně, ale alespoň zhruba bych chtěla vidět zlepšení =).
Níže je několik bodů, které by si každé Aff mělo přečíst. Doufám, že to nebude příliš zdlouhavé :))

BOD 1.: Komentáře a vaše návštěvy
Je mi prakticky jedno jak často sem chodíte a jak dlouhé komentáře píšete, ale vězte že 1× za 14 dní mi přijde málo. Počítám s tím, že při spřátelení se sem hodláte vracet. Tenhle blog je hlavně o deníku a informacích o mně. Pokud vás tyto dvě témata příliš nezajímají, nemá smysl spřátelovat.
Také mi vadí komentáře typu ,,=)" a konec nebo snad dokonce komentáře jako ,,Obíhám eSbéčka". Zvlášť když si sem napíšu deník, chtěla bych vidět nějaké reakce.

BOD 2.: Moje aktivita u vás na blogu
Moje aktivita je pouze na mně. Většinou obíhám Aff vždy, když jsem na blogu.
Dále pokud mi napíšete o spřátelení a na blogu máte pravidla pro eSbé, automiticky na ně neberu ohled!! Pokud si mně kvůli tomu smažete je to vaše věc.

BOD 3.: Moje a vaše Kontroly Aff
Já je nedělám. Radši se spoléhám sama na to, kdo kdy k jakému článku napsal jaký komentář. Vězte, že pokud si vás smažu, nebudu vás o tom nijak informovat. Počítám s tím, že na to přijdete sami. Pokud se tedy nenajdete v seznamu mých Affs, nemá cenu se mně ptát, jestli jsme či nejsme SB.
Pokud budete mít kontrolu Affs vy, zúčastním se.
Pokud se někdy nenajdu v seznamu vašich Affs, automaticky si vás mažu taky.

BOD 4.: Zapojování do soutěží, diskuzí, anket...
Považuji za naprosto svobodnou volbu. Je pouze na mně nebo na vás, zda se zúčastníte nebo ne. Ale nepište mi na blog, že je u vás bleskovka a ať se zapojím. Takovýto komentář mažu a píšu si k vám vykřičníky (viz BOD 5.)

BOD 5.: Vykřičníky
Vypadají takto - !!! - a znamenají, že se Aff, které má toto u přezdívky v seznamu buď dopustilo porušení některého z těchto bodů, nebo mně zkrátka naštvalo a nebo jsem ho smazala a znovu s ním spřátelila. Vykřičníky zmizí vždy po nějaké době, kdy ze mně třeba vyprchá vztek na vás (xD) aj. Pokud v době kdy máte vykřičníky promazávám Aff, ani se nad vámi nerozmýšlím.

Děkuji za pozornost.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Právě probíhá blogová revoluce...

bogovost! psanost! grafictví!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
All in this blog is © Copright foOll_s; karolína vaňková 2008/09